Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Bookmark - Web site tanıtımı / Eticaret Sitesi Açmak İster Misiniz?
« Last post by admin on September 16, 2021, 09:33:28 PM »
Web Site İsmi : Ticaret.net.tr

Site Başlığı : Eticaret Sitesi Açmak İster Misiniz?

Firma kuruluş senesi : 2013

Site Tanıtımı : Ürün ve hizmetlerinizi internet üzerinden satmak istiyorsanız, Eticaret Sitesi kurmanız gerekecektir. E-ticaret sitenizi kurduktan sonra, müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi, internet kanalıyla kolaylıkla sipariş edebilecektir.

Profesyonel bir eticaret sitesi sahibi olmayı arzu edenler, hiç tereddüt etmeksizin ticaret.net.tr isimli siteye bağlanabilir. İyi bir eticaret paketinde; kargo entegrasyonu, stok yönetimi gibi özellikler de olur.

Ticaret.net.tr adresinde yer alan Eticaret paketleri son derece kapsamlıdır. Bir e-ticaret sitesi içerisinde olması gereken her özellik, buradaki paketlerde sizler için bir araya getirilmiştir. Geniş web alanı, e-posta hesapları, mobil uyumlu tasarımlar, toplu mail gönderimi, kargo yönetimi ve fazlası burada mevcuttur.

Trendyol, N11, Hepsiburada, PttAvm ve GittiGidiyor içerisinde satış yapmak isteyenler için pazaryeri entegrasyonu özelliğinin olması gerekir. Ticaret.net.tr eticaret paketlerinde işte bu sözünü ettiğimiz pazaryeri entegrasyonu bulunur. Firma ile irtibata geçmek ve e-ticaret sitesine sahip olmak adına, aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Telefon: 0312 577 7004
Adres: Turgut Özal Mahallesi 1467/1. Caddesi Yenimahalle - Ankara
E-Posta: info@ticaret.net.tr

2
Bookmark - Web site tanıtımı / Tiktok izlenme satın alma nasıl yapılır?
« Last post by admin on September 10, 2021, 07:42:43 PM »
Tiktok izlenme satın alma nasıl yapılır?

İzlenme sayıları aslında sizin internet dünyasında ne kadar fazla popüler hale geldiğinizi anlatır. Bu yüzden tiktok izlenme satın alarak sizler de bu özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Güvenli hizmet deneyimi ve profesyonel bir şekilde hizmet elde etmek için hemen protakipci.net adresine girebilir ve detaylı şekilde hizmet alabilirsiniz. Tiktok izlenme satın al ve  Twitter fav satın al gibi özel istekleriniz için web sitemiz sizlere uygun çözümler üretir.  Tamamen güvenli bir şekilde alacağınız beğeni ve takipçilerle siz de kısa süre içinde ihtiyaç duyduğunuz deneyimlere sahip olabilirsiniz. Tiktok izlenme satın alma gibi özel durumlar için hemen web sitemize giriş yapabilirsiniz.
3
Bookmark - Web site tanıtımı / İzmir oto çekici - iotocekici.com
« Last post by admin on September 06, 2021, 11:23:56 AM »


Site ismi : iotocekici.com

Site hakkında başlık : İzmir oto çekici - iotocekici.com

WhatsApp Hattı: 0530 109 0535

Domain kayıt tarihi : Ağustos 2021

Site ile ilgili açıklamalar : Sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip olan İzmir oto çekici firması, haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati hizmet vermektedir. Davet edilen bölgeye sadece otuz dakika içerisinde gelen firma, avantajlı fiyatlarıyla da beğeni topluyor.

İzmir içerisinde 7-24 oto çekici hizmetleri sunan firmayı daha yakından tanımak isteyenler, iotocekici.com isimli internet adresini ziyaret edebilir.

Aracınızın çekilmeye mı ihtiyacı var? Yapmanız gereken tek şey, iotocekici.com telefon numaralarını aramak olmalıdır. WhatsApp üzerinden konum gönderdiğiniz takdirde, iletilen konuma sadece ve sadece 30 dakika içerisinde, profesyonel çekici ekip teşrif eder.

Acil yol yardımı, oto çekici, oto kurtarma hizmetleri almak isteyen herkes, hiç vakit kaybetmeden 0530 109 0535 numaralı telefonu arayabilir.

Pazar gecesi yolda mı kaldınız? İzmir oto çekici firmasının mesai saatleri haftanın 7 günü ve günün de 24 saatidir. Dolayısıyla gece yarısı ya da hafta sonu yol yardımı ihtiyacı olanlar da bu numarayı tereddüt etmeksizin arayabilir.

Akünüze takviye yapılması gerekiyorsa, lastiğinizi değiştirmek istiyorsanız, motosiklet ya da arabanız için yol yardımı çağıracaksanız veya tekne taşıma hizmeti arıyorsanız bu firmaya ulaşabilirsiniz.

https://iotocekici.com
4
Ekip yönetimi için eğitim çalışmaları - Seldadogancan.com

Liderlik özelliğine sahip kişilerin özelliklerinden birisi de ekip yönetimidir. Ekip yönetiminde bilinmesi gereken en önemli maddelerden birisi de ekip yönetiminde herkesin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktır. Bir ekip içinde bulunanların hepsi memnunsa liderin ekip yönetimi özelliği bulunmaktadır. Ekipte bulunanların bir kısmı mutlu bir kısmı mutsuz ise lider konumunda bulunan kişinin ekip yönetimi özelliğini taşımadığını göstermektedir.  Daha fazla bilgi almak için Ekip yönetimi  linkine tıklayabilirsiniz. İyi bir ekip yönetiminde herkesin mutluluğu hedefler arasındadır. Sorunların tamamı kısa sürede çözümlenir. Bütün ekip arkadaşları şirket kültürünü benimsemeli ve hayatlarında uygulamalıdır. Ekip yönetimi eğitiminde ekip kurmanın önemi, ekipler neden başarısız olmaktadır? ,  ekip disiplini nasıl olmalı? gibi konularda eğitimler verilmektedir. Ekip yönetim eğitimi linkine tıklayarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Seldadogancan.com adresimizde ekip yönetim eğitimi üzerine kapsamlı ders programları bulunmaktadır.
5
Bookmark - Web site tanıtımı / Genetiği korunmuş lezzetler - 2n14.info
« Last post by admin on September 04, 2021, 02:31:02 PM »
Genetiği korunmuş lezzetler - 2n14.info

2n14; genetiği korunmuş, ilaçsız tarım yöntemleriyle ve yerel tohum kullanılarak kimyasal maddelerden uzak üretim gerçekleştirir. Sağlıklı ve korunmuş lezzetler arayanlar, 2n14.info adresine giriş yapabilir.

Site içerisinde genetiği korunmuş çok sayıda ürün bir araya getirilmiştir. Başta siyez bulguru, siyez tarhanası, el yapımı siyez eriştesi, siyez mantısı ve el yapımı siyez keçi peynirli ravioli olmak üzere çok sayıda lezzeti site içerisinde görebileceksiniz.

2n14.com içerisine girenler burada; korunmuş ekmekler, kahvaltılık ürünler, glutensiz lezzetler, analizli taze sebzeler ve taze meyveler, ışınsız toz baharatlar, radyasyonsuz taze baharat ve tohumlar, analizli peynir yoğurt ve kaymak seçenekleri, reçel, bal ve pekmezler, doğal fermente turşular, taş değirmen unlar, kimyasalsız manda ürünleri, pestisitsiz çay, kahve ve otlar, doğal fermente sirke ve soslar, taze üretim makarnalar, günlük üretim ürünler, soğuk sıkım aromatik yağlar, özel üretim yağlar, gdo analizli pirinçler ve çok daha fazlasını bulabilir.

2n14 yorum diye arama yaptığımız zaman, ürünlerin gerek sağlık, gerekse de lezzet açısından olumlu yorumlar aldığını görebiliriz.

2n14 hakkında hazırlanan slogan: "Sadece Genetiği Korunmuş Lezzetler" şeklindedir. Siz de sağlıklı beslenmek istiyorsanız, bundan sonra 2n14 üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

2n14 ekşi yorumlarından da görebileceğiniz gibi ürünler; ışınsız, pestisitsiz ve analizli olarak gelmektedir.

2n14 korunmuş lezzetler projesine destek olmak isterseniz, bu markayı dostlarınızla mutlaka paylaşınız. Afiyet olsun.
6
Bookmark - Web site tanıtımı / Shiphack | Dropshipping nasıl yapılır?
« Last post by admin on September 01, 2021, 10:01:57 AM »
Shiphack | Dropshipping nasıl yapılır?

Amazon'un satıcılar ve tedarikçiler için önemli hizmetlerinden olan Amazon Dropshipping, stok tutmadan ürünlerinizi Amazon üzerinden satabilmenizi sağlar. Stoksuz satış yapmak isteyen bütün işletmelerin yararlanabileceği bu sistem özellikle düşük ve orta sermayeli firmalar için oldukça avantajlıdır. Sistem hakkında detaylı bilgilere Amazon dropshipping nedir sayfasından ulaşabilir ve sistemin nasıl işlediğine dair bilgi alabilirsiniz.

Dropshipping sistemini kısaca açıklamak gerekirse en kısa tabir ile "stoksuz satış" olarak tanımlayabiliriz. Bu sistem sayesinde özellikle düşük bütçeli şirketler için oldukça büyük bir avantaj olmaktadır. Herhangi bir depoya gerek duymadan farklı tedarikçilere ait olan ürünlerin dijital kaynaklar üzerinden sağlandığı ve satışının yapılabildiği bu sistem hakkında detaylı bilgileri Dropshipping nasıl yapılır sayfasından öğrenebilirsiniz.
7
Bookmark - Web site tanıtımı / Kedikopekpet.com - Toyger kedisi hakkında bilgiler
« Last post by admin on September 01, 2021, 09:40:55 AM »
Kedikopekpet.com - Toyger kedisi hakkında bilgiler

Kedi köpek sahibi olan ya da sahip olmak isteyen herkesin faydalanbileceği, can dostlarımızın bakımı ve sahiplendirilmesi konusunda her türlü bilgiye ulaşmalarını amaç edinen sitemiz gün geçtikçe genişlemektedir. Evcil hayvanlar hakkında en doğru ve güncel bilgileri bulabileceğiniz sitemizde Toyger kedisi gibi güzelliğiyle dikkat çeken, fakat hakkında kişiler tarafından çok şey bilinmeyen türlere ilişkin yazılar da bulunmaktadır. Sahiplenildikten sonra nasıl bakılacağı merak edilen Donskoy kedisi ve güzelliğiyle göz dolduran Amerikan Kedisi gibi birçok farklı türe ilişkin bakım ve besleme önerileri, gözlemlenebilecek hastalıklar ve genel özellikleri sitemiz tarafından sağlanmaktadır. Bu sayede sahiplerin evcil hayvanlarına en uygun ortamı sunması kolaylaştırılmakta, onların uzun ve sağlıklı bir ömür geçirmesine yardımcı olunmaktadır.
8
Bookmark - Web site tanıtımı / Nitelikli ve Sağlam Kedi Filesi
« Last post by admin on August 29, 2021, 07:51:56 PM »
Nitelikli ve Sağlam Kedi Filesi

Özellikle yüksek katlı binalarda barınan kedilerin güvenliği için balkon, pencere, bahçe, kapı ve benzeri pek çok alanda kedi fileleri sıklıkla tercih edilmektedir. Siz de bir kedi filesine sahip olmak için Kedi filesi konusunda sektörün öncü firması ile tanışın. Pek çok renk seçeneği ve size uygun boy ve ebatları bulunan kedi filelerini firmamızdan edinebilirsiniz. Yüksek kalite standartlarına uygun ve oldukça dayanıklı kedi filesi satış ve montajı hizmetimiz ile artık kedilerinizi düşmelerden ve dış tehlikelerden koruyabilirsiniz. Firmamız ile hemen iletişime geçerek siz de bu güvenlik ağına sahip olabilirsiniz.  Detaylı bilgi ve iletişim için Kedi filesi ile Ankarafile.net üzerinden web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 
9
Bookmark - Web site tanıtımı / Garantili Büyükçekmece Böcek İlaçlama
« Last post by admin on August 14, 2021, 08:07:15 PM »
Garantili Büyükçekmece Böcek İlaçlama

İnsan sağlığını tehdit eden ve görüntüsüyle bizleri korkutabilen haşerelere karşı sağlıklı ve garantili ilaçlama hizmetinden faydalanmak için Arpestilaclama.com.tr sayfamızı ziyaret edin. Profesyonel olarak yapılan ilaçlama hizmetlerinde Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılmaktadır. Böcek ve haşerelerin yerleri uzman bir ekip tarafından tespit edilerek toz, sıvı ve jel ilaçlarla mücadele sağlanmaktadır. Büyükçekmece böcek ilaçlama hizmetleri garantili olarak yapılır. İlaçlama çalışmasının ardından birkaç gün sonra yaşam alanı tekrar ziyaret edilmektedir. Herhangi bir haşereye rastlanması halinde ilaçlama işlemi tekrarlanır. Sadece mevcut canlı haşereler değil yumurtaların da yok edilmesi sağlanmaktadır. İlaçlamanın ardından haşereler temizlenir. Profesyonel bir hizmet için Büyükçekmece böcek ilaçlama linkine tıklayabilir ve hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
10
Bookmark - Web site tanıtımı / Nitelikli Silivri Yangın Tüpü Dolumu
« Last post by admin on August 13, 2021, 03:05:12 PM »
Nitelikli Silivri Yangın Tüpü Dolumu

Yangına karşı en büyük yardımcınız olan yangın tüplerinin her an hazır durumda olması için Ardanyangin.com adresini tıklayarak bizimle iletişime geçin. Silivri yangın tüpü dolumu hizmeti ile her model ve içerikteki tüpler itina ile doldurulmaktadır. Kimyevi toz, karbondioksit ve köpük içerikler bulunmaktadır. Yangın tüpü dolumu sırasında tüplerin bakımları da yapılmakta ve hasar durumları kontrol edilmektedir. İtici gaz olan azot gazının kontrolü ise 6 ayda bir yapılmalıdır ve eksikse tamamlanmalıdır. Dolum işlemleri TSE standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmekte olup dolum sonrası yeni bilgi imajı tüpe yapıştırılır. Yangın tüpü dolumu 4 yıl garantili olarak sağlanmaktadır. Uzman bir ekip tarafından profesyonel bir hizmet almak için Silivri yangın tüpü dolumu linkine tıklayarak hemen iletişime geçebilirsiniz. 
Pages: [1] 2 3 ... 10