Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
PDF'yi JPG'ye dönüştürme ve fazlası tr.reaconverter.com adresinde

Herkese selamlar. Bugün çok faydalı bir internet adresini sizlerle paylaşmak istiyorum. Site içerisinde, konu başlığımızda da vurgulamış olduğumuz gibi, PDF'yi JPG'ye dönüştürme aracı dahil olmak üzere, çok sayıda dönüştürme aracı sizleri bekliyor olacak.

Örneğin pdf uzantılı bir dosyanız var. Bu dosyayı, bir resim haline getirmek istiyorsunuz. Hemen sitedeki PDF'yi JPG'ye dönüştürme sayfasına giriyorsunuz. Ve buradan sadece tek tuşla, pdf uzantılı dosyanızı bir jpg uzantılı görsele çevirme şansı buluyorsunuz.

ReaConverter görüntü dönüştürücü platformu ile birlikte, ultra hızlı bir biçimde dönüştürme ihtiyaçlarınızı karşılamanın keyfine varabilirsiniz.

Sitenin sıklıkla tercih edilen dönüştürme araçlarından bir diğeri de DWG'yi PDF'ye dönüştür aracıdır. Bu araç ile beraber, dwg uzantıları kolayca pdf dosyası haline gelecektir.

Bugün sizlere sitedeki sadece bazı dönüştürme araçlarından söz ettik. Tr.reaconverter.com içerisine girerek, daha pek çok dönüştürme aracını kolayca kullanabilirsiniz. Siteyi beğenirseniz, dostlarınıza da mutlaka tavsiye ediniz. Sevgilerimizle
2
Bookmark - Web site tanıtımı / Ankara'nın Öncü Spot Merkezi İtfaiye Meydanı
« Last post by admin on October 17, 2020, 10:56:09 AM »
Ankara'nın Öncü Spot Merkezi İtfaiye Meydanı
 

Ankara ilinde yaşayan bir sakin olarak ikinci el eşya alım satım merkezi arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. İtfaiye Meydanı 2. el eşya spot merkezi olarak kurulduğumuz günden beridir Ankara halkının bütün ikinci el eşya alım satım ihtiyacını karşılamaya başladık. İkinci el eşyalarınızı ederinde alıp ekonominize destek olmayı hedefledik. İkinci el eşya almak istediğinizde yine size en uygun fiyat teklifini verdik.

 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hizmetlerimizi de geliştirdik. Bugün bize facebook sosyal kanalından ulaşabilirsiniz. Mağazamıza gelmeden facebook üzerinden mağazamızda bulunan ikinci el eşyaların resimlerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Ankarada 2.El Eşya Satmak istediğiniz an eşyaların resimlerini watsap kanalından bize gönderip bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Eşyalarınız aynı gün evinizden kapınızdan alınır. Ödemeler nakit olarak alımdan hemen sonra gerçekleşir. Eşyalarınız kendi araçlarımızla kendi elemanlarımızla alınır ve taşınır. Taşıma, servis maliyetleri tarafımızca karşılandığı için ikinci alım satımda maksimum kar etmiş olursunuz.  Çalışır durumda mobilyadan beyaz eşyaya her türlü ikinci el eşyalarınızı değerinde satın alıyoruz.

 

2 El eşyalarınızı satmak istiyorsanız itfaiye meydanı web sitesi size istediğiniz sonucu verecektir. Web sitemizde bulunan firmaların tamamı kendi alanlarında uzman olup, müşteri memnuniyetine önem vererek hep doğru alışverişler yapmış yerlerdir. Hemen hemen itfaiye web sitesi üzerindeki tüm firmalar whatsapp kullanmaktadır ve bu aracılık ile firmalar ile bağlantıya geçebilirsiniz. Firmalara mobil telefonları aracılı ile whatsapp ile ulaşarak numaralarını üzerinden aldığınızı ve satmak istediğiniz ikinci el eşyaların fotoğraflarını yollayın firma sahipleri size en hızlı şekilde fiyat sunsun ve eğer sizde fiyatı beğenirseniz eşyacılar kapınıza kadar gelip nakliye aracı ve hamallar ile tüm eşyalarınızı nakit ödemesini yaparak alıp gitsinler.

 
3
Bookmark - Web site tanıtımı / Ankara’da Eşya Alanlar
« Last post by admin on October 17, 2020, 10:32:11 AM »
Ankara’da Eşya Alanlar

Ankara’da eşya alan yerler olarak Arslan Spot ismiyle hizmet veren firmamız müşterilerimizin ihtiyacı olmayan ve elden çıkarmak istedikleri eşyaları değerinden bir fiyat üzerinden almaktadır. İkinci el eşyalar günümüzde hepimizin yakından ilgilendiği bir hizmettir.

İkinci el eşyalarımızı satarak nakite dönüştürmek bütçemize büyük katkı sağladığından günümüzde ikinci el piyasası oldukça önemli hizmetler vermeye başlamıştır. İkinci el eşyalarını ellerinden çıkaranlar ellerindeki kullanılmayan eşyaları paraya çevirerek rahatlamaktadırlar.Kullanmadığımız eşyaları elimizden çıkarmak bütçemize katkı sağladığı gibi evimizi rahatlatır bunun yanında israfın da önüne geçen ikinci el piyasası günümüzün en önemli hizmetlerindendir desek yanılmış olmayız. Bizler firma olarak aldığımız eşyaların değerini karşılamaya göstermekteyiz.

Müşterilerimizin kullanmadıkları bütün eşyaları nakit paraya çevirmek ve bütçelerine katkı sunmak için hizmet vermekteyiz. Evinizde gereksiz yer kaplayan ve rahatsızlık veren tüm eşyaları nakit paraya çevirerek bütçenize katkı sunmaktayız.

Ankara’da Eşya Alanlar Olarak Nasıl Çalışıyoruz?

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Müşterilerimizin maddi anlamda ne beklediğini bilmek isteriz ki memnuniyetlerini sağlayabilelim, bu kapsamda müşterilerimizle olan ilişkimiz bizim için oldukça kıymetlidir.

Ankara’da eşya alanlar olarak müşterilerimizin geri dönütlerini her zaman önemseriz. Kullanılabilir eşyaları edinerek müşterilerimizin bütçelerine katkı sağlamak bizim için gurur vericidir. 2. El eşyalar konusunda sınırlama olmamaktadır. Her türlü eşya konusunda bilgi ve fiyat talep edebilir, günün her saatinde web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


İletişim

Firmamız müşterilerin geri dönüşlerini ve müşterilerle olan iletişimi oldukça önemser. Müşterilerimizin firmamıza güvenmesi bizim için önem arz eder. Müşterilerimize karşı ulaşılabilir bir noktada olmaya özen göstermek ve her zaman dönüt sağlamak, rehberlik etmek temel prensiplerimizdendir. Web sitemizden https://www.esyaalanyer.com/ikinci-el-esya-alanlar/ her zaman bize ulaşabilir ve fiyat alabilirsiniz.

Arslan Spot 2.El Eşya Alım Satım

Web: www.esyaalanyer.com

Tel: 0 535 743 62 64
Tel: 0 543 264 32 06
Adres: İtfaiye Meydanı Yenice Sok.
No:17, Ulus, Altındağ, Ankara
4
Bookmark - Web site tanıtımı / Doğru Vds Seçimi
« Last post by admin on October 17, 2020, 08:04:14 AM »
Doğru Vds Seçimi

Ucuz vds almak için internet kanalına takılanlar Skyvds.com bağlantı adresini gördüğü zaman direk siteye giriş yaparak kendileri için oluşturulmuş özel vds kampanyalarına dahil olurlar. 2018 yılından bu yana kaliteli ürünleri müşterilerimize uygun fiyata ulaştıran firmamız gerek satış öncesi, gerek satışta, gerekse de satış sonrası müşterilerimizi asla yalnız bırakmıyoruz. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan firmamızdan alacağınız sunucular ile siz de verilerinizi güvence altına alabilirsiniz. Bize ulaşmak, ürünlerimize göz atıp beğendiğiniz ürünleri sipariş geçmek için hemen web sitemizi ziyaret edin. Kullanımı kolay sunucular ile sizin de internet siteleriniz hızlı bir şekilde açılsın. Hemen bizimle iletişime geçerek vds ihtiyacınızı gidermeye başlayın.
5
Bookmark - Web site tanıtımı / Ankara 2.El Eşya Alan Yerler
« Last post by admin on October 17, 2020, 07:30:49 AM »
Ankara 2.El Eşya Alan Yerler

Ankara 2.El Eşya Alan Yerler sayısı son günlerde çok arttı. Artık cadde başında bir spot mağazasına rastlamak mümkün hale geldi. Özellikle memur sirkülâsyonunun çok fazla olduğu Ankara şehrinde her caddede bir spot mağazası görebilirsiniz. Birçok spor mağazası eşyalarınızı ölü fiyatına alır. 3000 liraya satın aldığınız ve 5-6 ay kullandığınız çamaşır makinenizi sizden 300 liraya alıp 1000-1500 liraya satarlar. Kar oranının bu denli yüksek olması insanların iştahını kabartmış ve her caddeye spot mağazası açılmış durumda. Eşya satarken dikkatli olmalı böyle gözü açıklara eşyanızı düşük fiyata satmayın. Araştırma yapıp eşyanıza değerinde ödeme yapan firmaları tercih edin. Bu konuda size yardımcı olmak isterim. Ankaradaikincielesya.com bağlantı adresinden online spot mağazasına ulaşabilirsiniz.
6
Bookmark - Web site tanıtımı / Kolonoskopi Nasıl Yapılır?
« Last post by admin on October 17, 2020, 07:02:05 AM »
Kolonoskopi Nasıl Yapılır?

Kolonoskopi Nasıl Yapılır kimlere uygulanır, uygun fiyata bu tedaviyi nerede yaptırırım diyorsanız size Vip sağlık merkezini tavsiye ederiz. Sağlık sektöründe devrim niteliğinde adım atan sağlık merkezi müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Bugün Ankara bölge halkı sağlık sorunlarını çözmek için ilk önce Vip sağlık merkezine gelmektedir. Sağlık hizmetlerini konforlu bir şekilde uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile sahip olmak isteyenler Vip sağlık merkezine Vipsaglik.net bağlantı adresinden erişim sağlamaktadır. Uzman doktorlarımızla sağlık sorunlarınıza hızlı ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Hemen siz de vip sağlık merkezi ile tanışmak için web sitesi üzerinden sağlık merkezini ziyaret edin.
7
Bookmark - Web site tanıtımı / İkinci El Eşya Alanlar
« Last post by admin on October 12, 2020, 06:14:43 PM »
İkinci El Eşya Alanlar

İkinci el eşya alanlar şeklinde de anılan firmamız Hakan Spot olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Müşterilerimizin kullanmadığı eşyaları nakit ödeme yaparak alıyor, Ayrıca fiyatlandırma sırasında, eşyalarınıza hak ettiği değeri belirleyebilmek için oldukça hassas çalışıyoruz.

Bunu başarabilmek adına da alanında uzman kişileri kendimize çalışma arkadaşı seçiyoruz. Çünkü siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak ve sizlere olabildiğince yardımcı olmak, bizim en önemli amaçlarımızdandır.Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Öncelikle müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni bizim için altın değerindedir.

Bu misyona bağlı kalarak kurduğumuz uzman kadro ile de fark yaratmayı amaçlıyoruz. Sitemizi ziyaret ettiğinizde görebileceğiniz üzere ikinci el eşya alanlar olarak biz, tek alanda değil pek çok alanda hizmet veriyoruz.

Spot, ikinci el beyaz eşya mobilya ya da yatak odası takımı gibi eşyalarınızın yanında antika değerindeki objelerinizi de bizlere, firmamıza dahil olması için vermeniz durumunda para kazanabilmeniz mümkün. Eşyalarınızı çürümekten kurtarıyor ve sizlere bir nevi yeni bir kazanç olanağı da sunuyoruz.


Bizimle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

Hem çalışma politikamızı görmek isteyen hem de bizimle iletişime geçerek ikinci el eşyalarının değerini öğrenmek isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilirler.

Ayrıca bizimle irtibat halinde olabilmeniz için herhangi bir saat kısıtlamamız bulunmuyor. https://ankara-ikinciel-esya.net/ bağlantısını kullanarak web sitemizi ziyaret edebilir, bizimle ilgili daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Müşterilerimize sağladığımız imkanlardan ve diğer müşterilerden aldığımız çeşitli 2. el eşyalardan haberdar olabilirsiniz. Bizi tercih eden ya da edecek olan müşterilerimiz bu yol ile bize ulaşım sağlayabilirler.


Hakan Spot İkinci El Eşya


İkinci El Eşyalarınız Spot Eşyalarınız Adresinizde ve Değerinden Alınır.


Mobil: 0535 891 73 81


Adres : Demetevler 3.Cd. 418 Sk. No:35/B Demetevler / ANKARA
8
Bookmark - Web site tanıtımı / 2. El Eşya Alanlar Mamak
« Last post by admin on October 12, 2020, 05:57:15 PM »
2. El Eşya Alanlar Mamak
  • el eşya alanlar Mamak firmamız sayesinde, ardiyenizi gereksiz yere dolduran eşyalarınızı paraya çevirebilirsiniz. Kullanılmayan eşyaların büyük bir kısmı yaşam alanlarında fazla yer kaplayarak, karmaşık bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle günümüzde en gerekli hizmet sektöründen bir tanesi ikinci el eşya alan firmalar olacaktır. Bu noktada eşyanızı teslim edeceğiniz firmanın eşyanın değerinde ödeme yapabilmesi, nakliye masraflarını üstlenmesi ve hızlı dönüş sağlayabilmesi son derece önemlidir. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ile Ankara’nın bu bölgesinde tercih edilen bir kuruluş haline gelmiştir.


2. El Eşya Alanlar Mamak Hizmetlerimiz
  • el beyaz eşya alanlar Mamak firmamız, eşya konusunda ayırt etmeyen bir çalışma yürütmektedir. Bu kapsamda vermek istediğiniz üründe marka ya da model ayrımı yapılmayacaktır. Tüm mobilyalarınız, beyaz eşyalarınız, elektrikli ev aletleriniz ve mutfak eşyalarınız tarafımızca alınabilecektir. Beyaz eşya ve elektrikli eşyaların çalışmasına önem verdiğimizi belirtmek gerekecektir. Yine az kullanılmış ve zarar görmemiş eşyalarınız pahada daha değerli olabilecektir.
2. El Eşya Alanlar Mamak Fiyat Tarifesi
  • el eski eşya alanlar Mamak firmamız, fiyat konusunda sizlere oldukça cömert davranabilecektir. Böylece her kullanıcı eşyaların ederinin çok üstünde fiyatlarda satışını gerçekleştirebilecektir. Bizimle irtibata geçmeniz halinde, sizlere hızlı geri dönüş yapılarak adres bilgisi istenecektir. Nakliye hizmetimiz tamamen ücretsiz olacağı için, sürpriz bir ödeme ile de karşılaşma ihtimaliniz bulunmayacaktır.
Elvan Ticaret Ankara ve tüm ilçelerinden ikinci el eşyalarınızı, Elektronik Eşyalarınızı, spot eşyalarınızı, antika eşyalarınızı, halı kilim yolluklarınızı, ev ofis mobilyalarınızı satın almakta. Bizimle görüşmeden eşyalarınızı satmayınız.

Telefon: 0535 671 55 23

Whatsapp: 0535 671 55 23

Web: www.ankaraikincielesya-alanlar.com
9
Web Site İsmi : https://www.filodyo.com

Site Başlığı : Filodyo Podcast Servisi ile Podcast oluşturmak çok kolay!

Sitenin Kayıt Edildiği Yıl : 2019

Site Tanıtımı : Uzun yıllardır yayıncılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren Not Fm Prodüksiyon ve Yayıncılık, sizler için Filodyo Podcast Servisini kurdu. Filodyo Podcast Servisi ile birlikte, son derece kolay bir biçimde siz de kendi podcast'inizi oluşturma şansı elde edebileceksiniz.

An itibariyle 2 prodüksiyon ve 1 görüntülü stüdyosu bulunan Filodyo, kendi podcast'inizi yapabilmeniz için size en güzel şekilde yardımcı olacaktır. Sistemin nasıl işlediği, filodyo.com isimli internet adresi içerisinde kapsamlı bir şekilde anlatılmıştır. Buradan aklınıza takılan pek çok soruya kapsamlı yanıtlar alabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz tüm hususları, yazımızın sonunda paylaşacağımız telefon numaralarını arayarak da sormanızı tavsiye ederiz.

Filodyo, Uluslararası Podcast Günü olan 30 Eylül’de faaliyetlerine başlamıştır. Sektörün deneyimli firması olan Not Fm Prodüksiyon ve Yayıncılık tarafınca kurulan Filodyo'yu, yayın yapmak isteyen herkese öneriyoruz. "Hikayeni anlat herkes dinlesin" sloganı ile hizmet veren Filodyo, podcast sevenler için çok özel bir platform olacaktır diye düşünüyoruz.

Kayıt ve yükleme gibi işlemlerinizi, Filodyo'nun sade, şık ve bir o kadar kullanışlı paneli vasıtasıyla rahatça gerçekleştirebileceksiniz. Müşterilerine: "Siz dosyanızı yükleyin ve dağıtımı bize bırakın." diyen Filodyo, müşterileri için üst düzey kalitede bir panel sağlar.

Telefon numaraları

0545 PODCAST (0545 763 22 78)

0544 FILODYO (0544 345 63 96)


10
Bookmark - Web site tanıtımı / İzmir’de Arçelik Servisi Bulmak
« Last post by admin on October 12, 2020, 10:54:59 AM »
İzmir’de Arçelik Servisi Bulmak

Arçelik servisi bulmak İzmir ilinde çok kolay hale geldi. İnternet sitemize giriş yaparak buradan İzmir ilinde hizmet veren yetkili servislerin telefon numarasını bulabilirsiniz. Yetkili servislerimiz Arçelik, Bosh ve Vestel gibi markaların yanı sıra Ariston, Demirdöküm, Vaillant, Viessmann, Buderus, Eca, Baymak, İmmergas, Ferroli markalarının da yetkili servis hizmetini yapmaktadır. Marka ve model ayırt etmeksizin bütün elektronik ev aletlerinizin bakım ve onarım işlerini yapıyoruz. Yenilikçi bir anlayışla çağa ayak uydurarak tüm elektronik ev aletlerinin bakım ve onarım işlerini uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerimize sunuyoruz. Hemen bizi arayarak hizmetlerimizden faydalanmaya başlayın.
Pages: [1] 2 3 ... 10