papazin cayiri

Aykut Kocaman Fenerbahçe’yi resmen açıkladı


Aykut Kocaman Fenerbahçe’yi resmen açıkladı

Konyaspor’la yollarını ayıran ve Fenerbahçe’ye imza atması beklenen Aykut Kocaman’dan konuyla ilgili ilk açıklama geldi. İşte Kocaman’ı sözleri:

“Sezon başında da Fenerbahçe’ye gelmeyi düşünmüştüm ama 1 hafta kala takım bırakmak kolay değildi. Fenerbahçe’nin şimdi ihtiyacı var. Fenerbahçe’nin ihtiyacı olduğu yerde olmak benim için mecburiyet. Fenerbahçe’yi yeniden çalıştırmak büyük bir onur. İmzalar ne zaman atılır bilemiyorum. Benim niyetim var, Fenerbahçe’nin de niyeti var. Büyük bir aksilik olmazsa yeni sezonda Fenerbahçe’de olacağım.”

FENERBAHÇE FUTBOLDA DAHA İYİSİNİ YAPABİLİR”
Aykut Kocaman, Fenerbahçe’de yarım kalan işleri olduğu yönünde söylemlerinin dile getirildiği vurgulanarak, neleri kastettiğinin sorulması üzerine, şunları kaydetti:

“Eksik olan kupalar var Fenerbahçe’de. Ayrıldığım günden bu yana bakıldığında, olumlu şeyler olduğu gibi, futbol takımı açısından olumsuzluklar biraz daha fazla görünüyor. Birçok branşta önemli başarılar elde eden Fenerbahçe’nin, futbolda daha iyisini yapabileceğini düşünüyorum. Süreklilik anlamında özellikle yapılacak şeyler olduğunu görüyorum, biliyorum. Bu potansiyelin olduğunu düşünüyorum. Yarım kalan işlerden kastım, süreklilikle beraber kazanılacak kupalar. İnşallah başarılı günler yaşarız.”

Kocaman, Galatasaray maçıyla ilgili olarak ise, “Ziraat Türkiye Kupası finalinde 120 dakikalık çetin bir mücadelenin ardından hedefimize ulaştık. Bugün maçta beklediğimden daha derli topluyduk ancak ikinci yarıda yorgunluk başladı ve ikinci golü engelleyemedik. Maçın önüne geçen ana fikir ise Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki lig üçüncülüğü yarışıydı.” değerlendirmesinde bulundu.

Aykut Kocaman Fenerbahçe’yi resmen açıkladı ile Benzer Yazılar:

3 Haziran 2017 Saat : 10:27

Aykut Kocaman Fenerbahçe’yi resmen açıkladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar