papazin cayiri

“KİMSE YÖNETİCİLERDEN BUNU BEKLEMESİN”

“KİMSE YÖNETİCİLERDEN BUNU BEKLEMESİN”

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Ali Dürüst, Antalya’da A Milli Takım’ın kampında açıklamalarda bulundu. Dürüst burada yaptığı açıklamalarda Ay-Yıldızlıların gruptan çıkma şansını değerlendirirken son günlerdeki tartışmalarla ilgili de konuştu.

İşte Dürüst’ün yaptığı açıklamalar:
“Önümüzdeki iki maçı alırsak inşallah gideceğiz. İlk maçı kendi seyircimiz önünde oynayacağız, Eskişehir’de futbolu bilen bir seyirci önünde. İnşallah bunu avantaja çevirip Finlandiya’ya avanjayla gideriz.

“OYUNCULAR KENDİ TAKIMLARINDA SÜRE ALAMIYOR DİYE ELEŞTİRİ OLUYOR”
Oyuncularımızın hepsi tecrübeli, zaman zaman kendi takımlarında süre almıyorlar diye eleştiri oluyor ancak onlar geldikleri zaman terinin son damlalarına kadar mücadele ediyorlar. Avrupa’ya giderken de gördük Arda olsun diğer oyuncular olsun sonuna kadar mücadele ettiler. Biz onlardan o mücadeleyi bekliyoruz. Onlar o mücadeleyi gösterdiği takdirde zaten taraftar desteğiyle de galibiyetle ayrılacağız.

“KİMSE YÖNETİCİLERDEN KULÜBÜN HAKLARINI KORUMAMASINI BEKLEYEMEZ”
Tabii ki ben de yöneticilik yaptım, kulübün haklarını korumak lazım. Tabii bunları korurken bazı kurallara riayet etmek lazım. Kimse yöneticilerden kulüplerin hakkını korumamasını bekleyemez. Ancak bunu belli kurallar içerisinde ve germeden yapmakta yarar var.”

3 Ekim 2017
bosluk

TFF, EURO 2024 için İsviçre’ye gitti

TFF, EURO 2024 için İsviçre’ye gitti

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, yönetim kurulu üyeleri Cengiz Zülfikaroğlu, Mustafa Çağlar, Alaattin Aykaç ve genel sekreter Kadir Kardaş’tan oluşan heyet, başvuru dosyasını yarın yetkililere teslim edecek.

Şampiyonaya ev sahipliği yapmak için aday olan ülkelerin başvuru dosyalarını teslim tarihi, 3 Mart Cuma günü sona erecek.

Organizasyona aday olan ülkelerden Almanya da başvuru dosyasını tamamlayarak UEFA yetkililerine verdi.

2 Mart 2017
bosluk

Volkan Demirel için müthiş iddia

Volkan Demirel için müthiş iddia

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in, Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel’i A Milli Takım’a çağırmaması NTV Spor’da yayınlanan Spor Servisi programının da birinci gündem maddesiydi.

Programın yorumcusu Mehmet Demirkol, Fatih Terim’in dün Antalya’da düzenlenen basın toplantısında kendisine Volkan’ı soran gazetecilere verdiği yanıtı eleştirerek, “Bu basın toplantısında sorulması gereken tek soru varsa, o da Volkan Demirel’in neden çağrılmadığıdır. Ben İsveçli gazeteci olsam da aynı soruyu sorardım. ‘Ortalığı karıştırıyorsunuz’ ifadesi bir cevap değildir” dedi.

“Volkan Demirel en kısa zamanda özel bir basın toplantısı düzenleyerek tüm samimiyeti ve pişmanlığıyla önce terk ettiği takım arkadaşlarından, sonra Volkan Babacan’dan, sonra teknik heyetten ve nihayet Türk futbol severlerinden özür dilemeli! Ayrıca kimin sözleriyle stattan ayrıldığını, kimin sözleriyle geri döndüğünü de açıklamalı! Bu özürüyle kamuoyunu ve Milli Takım’daki hocalarını, arkadaşlarını ikna etmeli.”

24 Mart 2016
bosluk

Burak Yılmaz A Milli Takım kampından ayrıldı

Burak Yılmaz A Milli Takım kampından ayrıldı

Sakatlığı bulunmasına rağmen, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in ‘takımla birlikte olması’ için kampa davet ettiği Burak, Terim’den izin alarak Antalya’dan ayrıldı.

Devre arasında Beijing Guoan takımına transfer olan Burak Yılmaz, eşi İstem ve kızı Nazlı ile birlikte Çin’e gidecek.

Fatih Terim, Burak gibi sakatlıkları bulunan Onur Kıvrak ve Serdar Aziz’i de A Milli Takım’a almıştı.

24 Mart 2016
bosluk

Galatasaray’a Hakan Balta şoku

Galatasaray’a Hakan Balta şoku

Spor Toto Süper Lig takımlarından Galatasaray’a, Hakan Balta’dan şok haber geldi.

Türkiye’nin İsveç ile oynadığı hazırlık maçının 37. dakikasında Marcus Berg ile ikili mücadeleye giren tecrübeli savunma oyuncusu talihsiz bir sakatlık yaşadı.

Berg’in ayağının üzerine düşmesinin ardından bileği burkulan Hakan Balta, acı içinde yerde kaldı. Sağlık ekiplerinin kontrollerinin ardından oyuna devam edemeyeceği belirtilen Hakan Balta, sedye ile sahayı terk etmek zorunda kaldı.

Hakan Balta’nın yerine Ahmet Çalık oyuna dahil oldu. Yıldız futbolcunun son durumu hakkında açıklama yapılmadı.

24 Mart 2016
bosluk
  • Sayfa 1 / 2
  • 1
  • 2
  • >
 Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar