papazin cayiri

Aleix Vidal, Çağatay Kurukalıp ve Mbaye Niang


Aleix Vidal, Çağatay Kurukalıp ve Mbaye Niang

Vitor Pereria, Fenerbahçe için çıkarttığı raporu yönetime sundu. Topuk Yaylası Tesisleri’ndeki idman ve hazırlık maçında eksikleri teşhis eden Portekizli teknik adamın raporuna göre Fenerbahçe’nin transfer listesi şu şekilde;

MBAYE NIANG

Forvet arayışlarını sürdüren Fenerbahçe’de gündeme gelen isimlerden biri de Mbaye Niang oldu. Geçtiğimiz sezonlarda da adı sarı lacivertlilerle anılan Niang için yakın zamanda yeni bir görüşme gerçekleşecek.

ÇAĞATAY KURUKALIP

Gökhan Gönül’ün ayrılması ve yeni yabancı kuralı ile birlikte yerli isimlere de önem veren Fenerbahçe, Kasımpaşa forması giyen genç futbolcu Çağatay Kurukalıp’ı da günedmine aldı.

ALEIX VIDAL

Sağ bek arayışını sürdüren Fenerbahçe, Sevilla ile yollarını ayıran Aleix Vidal’i gündeminde tutmaya devam ediyor. Birçok talibi olan futbolcu için görüşmeler sürüyor.

SAMUEL KALU

Daha Galatasaray ve Fenerbahçe’nin gündemine gelen Samuel Kalu, yeniden Fenerbahçe’nin radarında. Sağ kanada yıldız bir oyuncu transfer etmek isteyen Fenerbahçe’nin önümüzdeki hafta Fransız ekibi Bordeaux’un yöneticileriyle bir araya gelmesi bekleniyor.

Aleix Vidal, Çağatay Kurukalıp ve Mbaye Niang ile Benzer Yazılar:

3 Ağustos 2021 Saat : 1:02

Aleix Vidal, Çağatay Kurukalıp ve Mbaye Niang Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar