papazin cayiri

“İki puanı kaçıran tarafız”


“İki puanı kaçıran tarafız”

“İki puanı kaçıran tarafız”

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Spor Toto Süper Lig’de Galatasaray ile 1-1 berabere kaldıkları maçta galibiyeti hak ettiklerini söyledi

Maçın ardından açıklamalarda bulunan Kızıl, futbolcularını tebrik ederek, ”Aslında iki puanı kaçıran taraf biz olduk. Yine de Galatasaray gibi bir takımın kendi sahasında 1 puan da bizim gibi bir Anadolu takımı için iyi bir sonuç. Bir puan da olsa Gaziantep şehrine ve taraftarlara armağan ediyoruz” diye konuştu.

Futbolcuların antrenmana çıkmaması

Hafta içinde futbolcuların paralarını alamamaları sebebiyle antrenmana çıkmadıklarının hatırlatılması üzerine Kızıl, sert ifadeler kullandı.

Gaziantep’te birkaç kişinin sosyal medya üzerinden asılsız haber çıkarttığını iddia eden İbrahim Kızıl, ”Sezon sonunda benim 72 gün içeride kalmam biraz etkiledi. Buna rağmen cezaevinden çıktıktan sonra 20 milyon lira borcu, 2 milyon 300 bin liraya düşürdüm. Ama Gaziantep’te kişiliksiz insanlar var. Gaziantep halkını tenzih ediyorum. Özellikle 3-5 çapulcu ve şerefsiz, mesnetsiz ve tamamen twitter üzerinden haberlerle bu olayı çıkarttılar. Gaziantepimizi de rencide edenleri kınıyorum” diye konuştu.

Futbolcularıyla konuştuklarını ve ödeme planı üzerinde anlaştıklarını aktaran Başkan Kızıl, ”Biz ödeme planımızı yaptık. Futbolcularımıza bunu söyledik ve her şeyi hallettik. Benim yerimde başka birisi olsaydı bu takım Ankaragücü’nü de geçer, küme düşerdi. Bu kulübe, 18 milyon lira para verdim. Hangi kulüp başkanı öder bu parayı” şeklinde konuştu.

Gaziantepsporlu futbolcu Cenk Tosun ise iyi bir maç çıkarttıklarını ifade ederek, ”Ortada bir maçtı. Artan bir grafiğimiz var. Buradan galibiyetle ayrılabilirdik. Lidere karşı aldığımız 1 puan da bizi sevindirdi” değerlendirmesini yaptı.

Hafta içinde yaşanan maddi kriz ve antrenmana çıkmamaları hakkında da açıklamalarda bulunan Cenk, bu konuları kapattıklarını anlatarak, ”Biz o konuları dışarı yansıtmak istemiyoruz. Başkanımızla konuşuldu. Bize ödeme ile ilgili bir tarih verildi. Sadece futbola konsantre olmak istiyoruz” diye konuştu.

“İki puanı kaçıran tarafız” ile Benzer Yazılar:

16 Ekim 2012 Saat : 3:11

“İki puanı kaçıran tarafız” Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar