papazin cayiri

KOÇ VE COCU’NUN KONUŞMASI


KOÇ VE COCU’NUN KONUŞMASI

KOÇ VE COCU’NUN KONUŞMASI

Phillip Cocu, PSV ile tazminat konusu halledilir halledilmez Fenerbahçe’ye imza atacak. Hollanda’da Fenerbahçe’yi tanıyıp bilen herkes Cocu’nun ne kadar zor bir görevi üstlendiğinin henüz farkında olmadığını söylüyor. Ancak 47 yaşındaki teknik direktör, her şeyi göze almış görünüyor. Onun bu kendinden emin tavırları, geçtiğimiz günlerde başkan Ali Koç’la yaptığı telefon görüşmesindeki sözlerinde gizli…

Koç’un, “Sıfırdan yepyeni bir takım inşa edeceğiz, işimiz gerçekten zor. Sana da çok büyük görevler düşüyor. Güçlüklerin üstesinden gelmeye hazır mısın?” diye sorduğu Cocu’nun, verdiği cevapla başkanı bir hayli etkilediği öğrenildi. Başkana her şeyi göze aldığını söylediği belirtilen Hollandalı çalıştırıcının, “Merak etmeyin başkan, ben her şeyi göze aldım. En çok ihtiyacımız olan şey biraz sabır… Acele etmeden, adım adım ilerleyeceğiz. Planlarımıza sadık kalırsak, istediğimiz takımı kurarsak, başarırız. Bunu birlikte rahatlıkla yapabiliriz. Emin olmasam teklifinizi kabul etmezdim” dediği ifade edildi.

Cocu’nun bonuslarla beraber Fenerbahçe’den kazanacağı rakam Hollanda’da gündem olmaya devam ediyor. De Telegraaf gazetesi, “PSV’deki koçluk kariyerindeki seçimlerine tanıklık ederken, antrenör olarak zirveye doğru açık bir geleceği varken, PSV’de yapacağı hamlelerin başına dert açmayacağı garantisi de ortadayken, bir antrenör Türkiye’ye ancak 5 kat daha fazla kazanacağı için gider” diye yazdı.

KOÇ VE COCU’NUN KONUŞMASI ile Benzer Yazılar:

20 Haziran 2018 Saat : 7:33

KOÇ VE COCU’NUN KONUŞMASI Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar